• 0572 - 33 19 68
  • info@adende.nl
  • Overkampsweg 30, 8102PH Raalte
  • 0572 - 33 19 68
  • info@adende.nl
  • Bel ons
  • Stuur e-mail
Betrokken winkelinrichter en interieurbouwer

Over ons

Adende Groep
Een betrokken winkelinrichter en interieurbouwer

Adende Groep is een modern bedrijf met bijna 30 jaar ervaring.

Wij werken met een vast team van een kleine zestig, zeer betrokken medewerkers. Zij verzorgen voor u de meest praktische winkelinrichting en sfeervolle interieurbouw voor zowel de (inter)nationale winkelketens als de plaatselijke ondernemers.

Betrokken medewerkers

De betrokkenheid van onze medewerkers vertaalt zich in het optimaal meedenken bij de realisatie van het maatwerk, waarmee uw zaak zich in optimale beleving van anderen onderscheidt. Als betrouwbare winkelinrichter en interieurbouwer tornen wij niet aan uw deadline. Wij zijn pas klaar als uw opdracht tot uw volle tevredenheid is opgeleverd.

Waardevolle mentaliteit

Onze Sallandse mentaliteit maakt dat wij ons nooit te groot voelen en dus kan iedere opdrachtgever – groot én klein – vertrouwen op dezelfde hoogwaardige kwaliteit en betrouwbaarheid. Al onze medewerkers staan vol trots en passie achter Adende Groep. Samen weten zij er iedere dag echt iets van te maken.

Krachtige combinatie

Over de hele wereld sterk in winkelinrichting en interieurbouw, en tevens actief in bedrijfsadvies en flexibele arbeid. Zo vormen wij een krachtige combinatie waar organisaties, werkgevers en werknemers al vele jaren op vertrouwen. Wat mogen wij voor u betekenen?

Ons team op kantoor

Wilfried Akkersdijk

Wilfried Akkersdijk

Eigenaar
wilfried@adende.nl
Thomas Wochnik

Thomas Wochnik

Operationeel manager Interieurbouw
thomas@adende.nl
Luuk Koenjer

Luuk Koenjer

Financieel Manager
luuk@adende.nl
Christian Kortstee

Christian Kortstee

Administrateur
christian@adende.nl
Ruben Tibben

Ruben Tibben

Planner
ruben@adende.nl
Fabian

Fabian Pronk

Werkvoorbereider
fabian@adende.nl
Robbin Oosterlaar

Robbin Oosterlaar

Manager projecten
robbin@adende.nl
Lysanne Vos

Lysanne Vos

Medewerkster personeelszaken
lysanne@adende.nl
Jan Engbers

Jan Engbers

Commercieel manager
jan@adende.nl
Marc Ouwendijk

Marc Ouwendijk

Operationeel manager Retailbouw
marc@adende.nl
Esly Maatman

Esly Maatman

Administratief medewerkster
esly@adende.nl
Stefan Westenenk

Stefan Westenenk

Projectleider
stefan@adende.nl
Dimitry Bos

Dimitry Bos

Werkplaats chef
dimitry@adende.nl

Wil jij werken bij Adende?

Scroll naar top